Naše služby

bytplus -  portál pro společenství vlastníků bytových jednotek  a bytových družstev

Bytová družstva nebo Společenství vlastníků s domy nad 20 bytů mívají problém s tím, jak pravidelně dodávat vlastníkům či členům družstva informace o chodu domu. Obcházet všechny majitele? To vzhledem k časovým možnostem nejde. Psát všem emaily, nebo dokonce dopisy? To vyžaduje spoustu času na administrativu. Některé domy to řeší vlastním volně přístupným webem nebo blogem, někde zase obyčejnou plechovou nástěnkou u vchodu. Plechová nástěnka bývá často poničena, pokud vůbec přežije připevněna na zdi.  Web či elektronický blog zase sledují skupiny získávající osobní data k obchodnímu nebo jinému účelu. Proč tedy zpřístupnit světu informace o svých domech, vždyť na schůze SVJ nebo BD také nejsou zváni lovci informací, kteří nemají s daným společenstvím nic společného. Dnes má již prístup k internetu téměř každý a  proto je komunitní web bytplus.cz ideální možností pro uzavřenou elektronickou komunikaci oprávněných a ověřených členů. Informace zde publikované mohou být dostupné i po dlouhé době a zabezpečeny před zneužitím. Z pohodlí vašeho domova proto sledujete informace z vašich domů, hlasujete, nebo jako člen výboru SVJ a BD jednoduše informujte ostatní vlastníky z pohodlí vašeho domova.
Pokud se chcete dovědět více, podívejte se na web bytplus.

 

NestForms - Uživatelské formuláře pro mobilní zařízeni

NestForms je systém, který Vám umožňuje vytvořit si vlastní dotazník, sdílet ho s kamarády, kolegy či zaměstnanci a poté sledovat kompletní data, která ostatní vyplní přímo na webu na jednom místě. Data se dají vyplňovat v aplikacích pro Android nebo iPhone telefonech i v tabletech. Navíc systém dokáže pracovat i offline - nejprve si stáhne informace o formuláři s připojením k internetu, ale poté můžete data zadávat i bez připojení k internetu. Data se poté odešlou k zadavateli ve chvíli, kdy se mobilní zařízení opět připojí k internetu. Výhodou je množství speciáních typů odpovědí od GPS souřadnic, přes vlastnoruční podpis, fotky i čtení QR či čárových kódů. Samozřejmostí je naprosto intuitivní ovládání. Aplikace je vhodná pro rychlé vyplňování dotazníků a jakýkoliv jiný sběr dat. Pro detaily se podívete na web www.nestforms.com.

 

You Recruit

Systém pro posílání nabídek práce. You Recruit Vacancy Portal je systém, který umožňuje konzultantům v personálních agenturách spravovat nabídky práce. Veškerá práce je centralizována v jednom systému. Konzultant pouze označí servery, na kterých chce nabídku zobrazit. To umožňuje konzultantům uspořit čas a ten poté využít tím, co je pro ně opravdu důležité - práci s klienty. Náš online systém se již postará o rozesílání a nezbytné obnovování nabídek na  servery, pro které je nabídka určená. Jelikož servery stále inovují vlastní prostředí jako jsou kategorie, lokality nebo způsoby zobrazování nabídek, provádíme neustálou údržbu systému tak, aby nabídky našich klientů měly co nejlepší možné postavení na dostupných serverech. Pokud se chcete dovědět více, podívejte se na web yourecruit.

 

 

Programování

Zaměřujeme se také na programování aplikací na klíč. S těmito službami je spokojeno mnoho našich stávajích klientů a partnerů. Většina této práce je orientována na web a vyústila v mnohá různorodá řešení zahrnující:
 
Pokud se poohlížíte po kompletním řešení nebo možnostech jak vylepšit váš stávající web, není nic jednoduššího, než nás kontaktovat emailem nebo telefonicky.

 

Tvorba mobilních aplikací

mobile apps

Již několik let také vyvíjíme nativní mobilní aplikace pro systémy Android a iOS (iPhone). Jedná se o aplikace pro naše klienty na klíč, ale také vlastní programy. Všechny aplikace vytváříme s jedinečným designem a při vývoji klademe velký důraz na intuitivní uživatelské rozhraní. Pokud máte zájem, podívejte se na naše aplikace pro iPhone a Android.
 
 
 
 
 

Tvorba Webových stránek - webdesign

Tvář webu nabízí širokou škálu služeb zahrnující vývoj, konzultace a management webu. Jsme si vědomi, že každá společnost vyžaduje jiný druh přístupu, avšak všichni vyžadují stabilitu a stálou dostupnost podpory pokud se jedná o vlastní web. Naprostá většina klientů vyžaduje, aby byli sami schopni měnit obsah svého webu. Toto nabízí námi vyvinutý Redakční systém. Dodáváme kompletní řešení webu od návrhu designu, přes naprogramování až hosting a rozběhnutí celé prezentace. V tomto procesu se vždy vyskytuje několik milníků kde pokračujeme, až se shouhlasem klienta. Jedná se především o výsledný design, konzultaci funkcionality webu a konečné spuštění. Soustředíme se především na komplexní projekty s velkou potřebovou vlasní funkcionality.

Užitečné nástroje

Každý vývojář občas potřebuje nějaký ten nástroj. A pokud není níkde k dispozici, tak si ho vytvoří sám. Podívejte se, jestli by se vám nelíbil nějký těchto našich PHP print_r to json | PHP print_r to excel | Remove czech diacritics.