Tvorba webových stránek

Jsme společnost zabývající se tvorbou webových stránek a aplikací se sídlem v Pardubicích. Webdesign který vytváříme od roku 2007 je unikátní a každého návštěvníka webu zaujme. Prohlédněte si naše projekty a reference. Náš tým je složený ze specialistů v oboru a naše výsledné aplikace jsou na profesionální úrovni.
Vytváříme komplexní aplikace pro mnoho různých odvětví pro naše klienty. Dále vyvýjíme vlastní mezinárodní produkty YouRecruit (určeny pro personální agentury) a NestForms (mobilní sběr dat) a také ryze české BytPlus (SVJ bytových domů) a Print Manager (interní řešení pro tiskárny). Více se o našich produktech a službách dočtete v záložce služby.

 

Spolupráce

NestDesign

Velice úzce spolupracujeme s Irskou firmou NestDesign, pro kterou již několik let zajišťujeme vývoj potřebných aplikací a novinek pro jejich klienty.

Vývoj mobilních aplikací

Již několik let také vyvíjíme nativní mobilní aplikace pro systémy Android a iOS (iPhone). Jedná se o aplikace pro naše klienty na klíč, ale také vlastní programy. Pokud máte zájem, prohlédněte si detaily v sekci služby.